AMBASSADOR DEL VINO

at-logo-black

Лінійка натуральних вин в Bag in Box

В даній лінійці зібрані ексклюзивні авторські вина, які створив наш молодий і прогресивний винороб сумісно з нашими провідними маркетологами і спеціалістами з продажу.

В асортименті є класичні вина, яких дуже на вистачало в сегменті розливного вина, а також нові і прогресивні позиції, від смаку яких сходить з розуму світ.

Наші вина вироблені в регіоні Бессарабія, що розташований на відстані 150 км від промислових підприємств. Завод і виноградники знаходяться в чистій екологічній зоні, що неподалік від виноробних регіонів сусідніх держав. Саме тому, крім ідеальних смакових якостей, наші вина володіють ще й високими екологічними властивостями.

ЧОГО БАЖАЄ ВИНОРОБ
Щоб люди пили смачні і ароматні натуральні вина. Щоб в Україні виросла культура споживання вина. Щоб ми навчилися насолоджуватися і цінувати моменти, проведені в колі друзів, рідних і близьких. Щоб кожен знайшов у нашому вині своє.

Розвінчуємо міфи! Bag in Box

Коли ви відкорковуєте пляшку вина, в неї потрапляє повітря. Якщо його не випити в найближчі пару днів, воно окисляється і залишок доводиться просто виливати. З упаковкою bag in box такої проблеми немає: кран, через який наливається вино, не пропускає повітря всередину і вино залишається свіжим.

Bag in Box – це всього лише упаковка, а не ознака поганого вина. Вибирайте вино від знайомого виробника, стежте за роком врожаю та регіоном, і насолоджуйтеся п’янким напоєм в компанії близьких друзів.

  • Можна пити по келиху в день, розтягуючи задоволення і вино все одно ще довго не зіпсується.
  • 10 – літровий bag in box містить 13 звичайних пляшок вина: цього вистачить на велику компанію, що дуже зручно на святі, пікніку або вечірці.
  • Пакети bag in box займають менше місця в машині і, звичайно, упаковка важить менше аналогічної кількості пляшок (це буде вельми до речі, якщо вам доведеться нести її в руках).
  • Заздалегідь охолоджене вино в bag in box при виїзді на природу нагріється не так швидко, як його аналог в скляній пляшці, а непрозора упаковка не дозволить сонцю зіпсувати вміст.
  • Після вживання упаковку легше утилізувати, ніж скло. Сучасні bag in box виробляються з екологічних матеріалів і не шкодять навколишньому середовищу. А головне – вам не знадобиться штопор і не доведеться викручуватись, щоб відкоркувати пляшку, якщо штопор залишиться вдома.
  • Вино в пакетах вам обійдеться дешевше, ніж аналогічний обсяг в пляшках. Ціна має значення. Якість вина залишається таким же, а плюсів – набагато більше.
  • І ще один вагомий аргумент, який допоможе вам зробити вибір на користь вина в bag in box це те, що європейські винороби давно вже наливають вино в bag in box такої ж якості, що і в пляшки. У Чилі та Аргентині майже 30% молодого вина доводиться на «альтернативну» тару, а в Австралії, звідки родом цей вид упаковки, більше 40% вина розливається в bag in box.
0