«Амбассадор Трейд» – це молода і динамічна  компанія. І це були останні класичні слова, які ми змогли про себе написати!

Хочете правду? З задоволенням! Ми не такі вже й молоді, адже створенню ТД “Амбассадор Трейд” передувала не довга, по мірам ринку, але стрімка і дуже динамічна історія, яка починалась з 3-х ентузіастів, що вірили в можливість створити продукт і вивести його на ринок в умовах вже існуючої жорсткої конкуренції, коли більшість оточуючих прогнозували нам сумне існування на останніх місцях.

Ми не повірили. І от, той продукт, що ми виводили на ринок б’є рекорди, команда складається вже з 25 людей, нам стає мало місця для маневру, приходить бажання розсунути горизонти і випускати нові продукти в цьому ж сегменті, а також в інших, що здаються не менш перспективними але й виявляються ще більш конкурентними і нас це нас не лякає, а навпаки додає драйву, підвищує рівень адреналіну, запалює і полетіли!

Якщо дуже коротко, то десь так з’явилась ідея створити торговий дім, що стане хабом для нових стартапів і на базі якого можна буде сконцентрувати мультибрендовий пакет, в якому представимо продукти в різних сегментах і створимо прецендт для подальших трансформацій.

Вас вітає команда Амбассадор Трейд! Стей ін тач 🙂

СТОРІНКИ НАШИХ ПРОДУКТІВ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МИ В INSTAGRAM:

Гарний фотоконтент
Цікаві факти в наших сторіз
Розіграші і акції
Можливість оформити замовлення

МИ В FACEBOOK:

Швидкі відповіді на питання
Пишемо корисні статті і поради
Анонсуємо акції
Можемо оформити замовлення

АБО ЗАМОВЛЯЙТЕ В ІНТЕРНЕТІ У НАШИХ ПЕРТНЕРІВ
НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ВІДКРИЄТЬСЯ НЕЗАБАРОМ

Хочу TIZIANO
Хочу TIZIANO
0