UKRAINETS

Winery

Ми створюємо традиції.
Ми робимо вино для всіх, як і для себе.

Українська Бессарабія, розташована на півдні Одеської області, є регіоном з багатою рослинністю, середземноморським кліматом і проявом демографічного складу населення.

З дитинства наш винороб разом із дідом був на виноградниках. Тут він навчився основам виноробства та навчився робити справжнє домашнє вино. Наш винороб хоче, щоб люди пили смачне та ароматне натуральне вино. Щоб Україна розвивала культуру споживання вина. Якби ми навчилися радіти й цінувати моменти, ми проводили б їх із друзями, родичами та родиною. Щоб кожен знайшов своє в нашому вині.

Ми вирощуємо виноград європейських сортів, які найбільше підходять для регіону: Каберне Совіньон, Мерло, Бастардо, Шардоне, Совіньон Блан, Мускат (Іршай Олівер, Трамінер та ін.), а також місцевих унікальних сортів: Одеський Чорний, Сапераві, Сухоліманський. , Тел-Курук. Усі вина виготовляються за класичною технологією та відповідають міжнародним стандартам.

UKRAINETS

Winery

Ассортимент

Bag-in-box – це інноваційна упаковка. Вино, упаковане в гнучкий кисневий пакет і захищене від світла картонною коробкою, зберігає свої властивості та аромат протягом кількох місяців. Переваги для роздрібних та оптових покупців:

  • Тривалий термін зберігання, навіть після відкриття, зберігаються смак і поживні властивості завдяки захисту упаковки від сонячних променів і кисню
  • Високоякісний кран Vitop Original, кран № 1 у винному секторі
  • Екологічна безпека
  • Економічна ефективність
  • Легке транспортування
  • Упаковка добре пристосована для розливу вина келихом

Моя місія – популяризувати винний спосіб життя та популяризувати вина українського виробництва, адже в Україні є все, щоб робити якісні вина. Просто ми багато років розвиваємося в іншому напрямку, і я дуже радий, що зараз українське виноробство перевтілюється силами маленьких виноробів, крафтових виноробів, людей, які слідують серцю, своїй мрії і часто роблять це попри складні обставини.