Про компанію
Перше місце за обсягами продажів. Наразі «Амбассадор Трейд» посідає перше місце в Україні за обсягами продажів вина у bag in box. Але скільки часу знадобилося, щоб піднятися із 36-го місця на перше, і що саме ми зробили?

По-перше, варто пояснити, що «Амбассадор Трейд» – це торговельна компанія. Ми знаходимо виробників і виводимо продажі їхніх продуктів на новий рівень.

Чотири роки тому ми знайшли завод – виробник вина, в якому побачили великий потенціал, і звернулися до нього, як консалтингова компанія у сфері продажів.

Для виробника почалася епоха змін. Спочатку разом із технологами ми повністю змінили всю лінійку продуктів. Змінилося все: від зовнішнього вигляду до купажів вин. Нам було цікаво займатися оптовою торгівлею, тому ми сфокусувалися на упакуванні bag in box. До знайомства з нами завод-виробник майже не приділяв уваги цьому формату. Із продукту та упакування ми почали.

Але на ринку було багато конкурентів, які також працювали над якістю продукту та його упакуванням. Тому тільки цього було замало.

Потрібно було побудувати нову економічну модель продажу, що ми і зробили. У нашому торговельному ланцюжку був виробник, потім дистриб’ютор, а потім – торговельна точка. Економічна модель, котру ми створили, надала всі можливості для прискореного зростання.

Якщо ви щось виробляєте, мати якісний продукт вже замало. Потрібно налаштувати модель збуту так, щоб усі могли добре заробляти. Нам вдалося створити високу зацікавленість кожного у цьому процесі. Ось, наприклад, наразі в нас діє система, яка дає змогу отримати винагороду від кожного проданого літра просто за рекомендацією. Я писав про це у першому пості на цій сторінці. Таким чином, наша команда довела, що за чотири роки можливо вийти на перше місце з продажів у дуже конкурентній сфері, не маючи власного виробництва.

Українець Віталій Володимирович
CEO ТОВ “Амбасадор Трейд”
Tiziano Iгристе
ТМ Tiziano Iгристе розроблено нашими виноробами і технологами, розлиті на заводі компанії Henkell & Co. Gruppe.

Ця корпорація є одним з провідних гравців європейського ринку і володіє підприємствами з виробництва ігристих, тихих вин і міцних алкогольних напоїв в таких країнах як Німеччина, Франція, Австрія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія, Іспанія і Італія.

Цікаво, що це єдина в світі компанія — нерезидент, що має виробництво в провінції Шампань. Перший в Україні отримав ISO 9001: 2008; International Featured Standard Food; ISO 22000: 2005

Tiziano Тихе
В лінійці ТМ Tiziano Тихе зібрані ексклюзивні авторські вина, які створив наш молодий прогресивний винороб спільно з нашими провідними маркетологами і фахівцями з продажу.

В асортименті абсолютно нові і прогресивні позиції, від смаку і аромату яких, божеволіє весь світ. Це натуральні напої, що виробляються без спирту та інших штучних добавок.

Ambassador del Vino
В даній лінійці були зібрані ексклюзивні авторські вина, які створив наш молодий і прогресивний винороб сумісно з нашими провідними маркетологами і спеціалістами з продажу.

В асортименті є класичні вина, яких дуже на вистачало в сегменті розливного вина, а також нові і прогресивні позиції, від смаку яких сходить з розуму світ.

Наші вина вироблені в регіоні Бессарабія, що розташований на відстані 150 км від промислових підприємств. Завод і виноградники знаходяться в чистій екологічній зоні, що неподалік від виноробних регіонів сусідніх держав. Саме тому, крім ідеальних смакових якостей, наші вина володіють ще й високими екологічними властивостями.

Chateau Grona
Винзавод “АГРО-ЮГ” бере початок від сільськогосподарської колонії, заснованної в 1927 році французьким фондом “ICA” на території Бесарабії, – регіону з тисячолітньою історією виноробства. У 1926 році група французьких агрономів об’їхала майже усю Бесарабію у пошуках кращих районів для виноградарства. Вони вибрали місце недалеко від міста Каушан, яке назвали “ідеальною ділянкою”.
Наші виноградники розташовані на «винній паралелі» – між 46 і 47 градусами – на тій же широті, що і знамениті французькі регіони: Бордо і Бургундія. Поєднання чорноземів і піщаних грунтів з горбистою місцевістю забезпечує природну базу для виноробства з незапам’ятних часів. Клімат Української Бесарабії поєднує тривале, сонячне літо і коротку, відносно м’яку зиму з частими снігопадами. Це дозволяє нам вирощувати рясні урожаї винограду високої якості.